Axel Nilsson, Blommor i fönster

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

AXEL NILSSON
1889-1991
Blommor i fönster
Signerad och daterad Axel Nilsson -34. Olja på duk, 80 x 59 cm.

513

2017-11-10