Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
AXEL NILSSON
1889-1991
Skugga och sol
Signerad Axel Nilsson. Olja på pannå, 58 x 46 cm.
PROVENIENS
Bukowskis Moderna, Svensk-Franska Konstauktioner, auktion 470, hösten 1989, katalognr 230
455
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här