Barbro Nilsson, "Kullager", matta, MMF

Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

70 000-90 000 SEK

BARBRO NILSSON, "Kullager", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1945, flossa, signerad BN AB MMF, 278 x 160 cm, fransarna med skador, fläckar

205

2017-11-09