Barbro Nilsson, "Vingåkra", draperi

Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

BARBRO NILSSON, "Vingåkra", draperi, gobelängteknik, formgivet på 1940-talet, 225 x 137 cm, slitage, fläckar

207

2017-11-09