Bengt Lindström, Blå man

Bengt Lindström, Blå man
Bengt Lindström, Blå man
Bengt Lindström, Blå man
Bengt Lindström, Blå man
Bengt Lindström, Blå man
Bengt Lindström, Blå man
Bengt Lindström, Blå man
Bengt Lindström, Blå man

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Blå man
Signerad Lindström. Olja på duk, 73 x 54 cm.

470

2017-11-10