Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Komposition
Signerad Bengt Lindström. Olja på duk, 72,5 x 97,5 cm.
Utförd på 1950-talet
504
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här