Bengt Lindström, Tre klang

Bengt Lindström, Tre klang
Bengt Lindström, Tre klang
Bengt Lindström, Tre klang
Bengt Lindström, Tre klang
Bengt Lindström, Tre klang
Bengt Lindström, Tre klang
Bengt Lindström, Tre klang
Bengt Lindström, Tre klang

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Tre klang
Signerad Lindström. Olja på duk, 55 x 46 cm.

505

2017-11-10