Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
BERTIL BRISBORG, "Suspension", takarmatur, 1940-tal, mässing, höj- och sänkbar, diameter ca 75 cm, takkoppen med bucklor, något anlupen
91
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här