Bertil Fridhagen,"Kuba", fåtöljer 1 par

Bertil Fridhagen,
Bertil Fridhagen,
Bertil Fridhagen,
Bertil Fridhagen,
Bertil Fridhagen,
Bertil Fridhagen,
Bertil Fridhagen,
Bertil Fridhagen,
Bertil Fridhagen,
Bertil Fridhagen,
Bertil Fridhagen,
Bertil Fridhagen,
Bertil Fridhagen,
Bertil Fridhagen,

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, "Kuba", fåtöljer, 1 par, Bröderna Andersson 1960-tal, teak men stoppade lösa dynor, höjd 66 cm, smärre slitage

126

2017-11-09