Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
BIBLIOTEKSBORD, Swedish Modern, 1940-tal, valnöt och mahogny, höjd 72, 38 x 185 cm, smärre slitage
98
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här