Biblioteksbord, Swedish Modern

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, Swedish Modern, 1940-tal, valnöt och mahogny, höjd 72, 38 x 185 cm, smärre slitage

98

2017-11-09