Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
BRØNDBYØSTER MØBEL OG TRÆVAREFABRIK "Hjerte-stolen", fåtölj, Danmark, 1940-tal, klädd i originalplysch, höjd 84 cm, smärre slitage
114
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här