Bror Hjorth, Sittande kvinna

Bror Hjorth, Sittande kvinna
Bror Hjorth, Sittande kvinna
Bror Hjorth, Sittande kvinna
Bror Hjorth, Sittande kvinna
Bror Hjorth, Sittande kvinna
Bror Hjorth, Sittande kvinna
Bror Hjorth, Sittande kvinna
Bror Hjorth, Sittande kvinna
Bror Hjorth, Sittande kvinna
Bror Hjorth, Sittande kvinna
Bror Hjorth, Sittande kvinna
Bror Hjorth, Sittande kvinna
Bror Hjorth, Sittande kvinna
Bror Hjorth, Sittande kvinna

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-45 000 SEK

BROR HJORTH
1894-1968
Sittande kvinna
Signerad och numrerad Bror Hjorth 1/4. Guldpatinerad brons, 30 x 18 x 11 cm.
Gjutarmärkt Herman Bergman Fud.

454

2017-11-10