Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-45 000 SEK
BROR HJORTH
1894-1968
Sittande kvinna
Signerad och numrerad Bror Hjorth 1/4. Guldpatinerad brons, 30 x 18 x 11 cm.
Gjutarmärkt Herman Bergman Fud.
454
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här