Carl Fredrik Reuterswärd, Point de vue

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Point de vue
Signerad Reuterswärd samt på baksidan signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd 1986. Lackvarell på duk, 89 x 116 cm.

467

2017-11-10