Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Point de vue
Signerad Reuterswärd samt på baksidan signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd 1986. Lackvarell på duk, 89 x 116 cm.
467
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här