Klubbat för:
75000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
CHAFIK ABBOUD
Libanon/Frankrike 1926-2004
Komposition
Signerad och daterad Abboud - 59. Blandteknik, så kallad détrempe, på papper fäst på pannå, 64 x 50 cm.
.
PROVENIENS
Galerie Raymonde Cazenave, Paris
543
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här