Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-45 000 SEK
EDNA MARTIN, "Blå äng", Södra Kalmar läns hemslöjd, 1950, flossa, signerad S.K.L.H. 1950, formgiven på 1940-talet, 253 x 172 cm
225
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här