Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
EINAR JOLIN
1890-1976
Stockholmsmotiv
Signerad och daterad Jolin 1969. Olja på duk, 30 x 100 cm.
483
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här