Endre Nemes, Familjen

Endre Nemes, Familjen
Endre Nemes, Familjen
Endre Nemes, Familjen
Endre Nemes, Familjen
Endre Nemes, Familjen
Endre Nemes, Familjen
Endre Nemes, Familjen
Endre Nemes, Familjen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ENDRE NEMES
1909-1985
Familjen
Signerad och daterad Endre Nemes 1940. Tempera på pannå av papp, 49,5 x 63 cm.

456

2017-11-10