Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ENDRE NEMES
1909-1985
Familjen
Signerad och daterad Endre Nemes 1940. Tempera på pannå av papp, 49,5 x 63 cm.
456
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här