Eric Merthen, "Amiral", fåtöljer, 1 par, IRE möbel

Eric Merthen,
Eric Merthen,
Eric Merthen,
Eric Merthen,
Eric Merthen,
Eric Merthen,
Eric Merthen,
Eric Merthen,
Eric Merthen,
Eric Merthen,
Eric Merthen,
Eric Merthen,
Eric Merthen,
Eric Merthen,

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

ERIC MERTHEN, "Amiral", fåtöljer, 1 par, IRE möbel, Skillingaryd 1960-tal, stomme i jakaranda, sits i svart läder, höjd 77 cm, smärre slitage, lagningar

125

2017-11-09