Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ERIK DIETMAN
1937-2002
Utan titel
Signerad och daterad Dietman -88. Grönpatinerad brons, höjd 37 cm.
462
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här