Erik Dietman, Utan titel

Erik Dietman, Utan titel
Erik Dietman, Utan titel
Erik Dietman, Utan titel
Erik Dietman, Utan titel
Erik Dietman, Utan titel
Erik Dietman, Utan titel
Erik Dietman, Utan titel
Erik Dietman, Utan titel
Erik Dietman, Utan titel
Erik Dietman, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ERIK DIETMAN
1937-2002
Utan titel
Signerad och daterad Dietman -88. Grönpatinerad brons, höjd 37 cm.

462

2017-11-10