Erik Fleming, kryddkar

Erik Fleming, kryddkar
Erik Fleming, kryddkar
Erik Fleming, kryddkar
Erik Fleming, kryddkar

Klubbat för:

6500 SEK

Utropspris

4 000-5 000 SEK

ERIK FLEMING, kryddkar med skedar, 2 st., Atelier Borgila, Stockholm 1940 (skedarna stämplade 1939), runt kar med två plana fällbara lock, kartusch med bokstaven W som dekor och grepp, invändigt förgylld, diameter 8 cm, vikt 186 g

255

2017-11-09