Ernst Kühn, byrå, Lysberg Hansen & Therp
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ERNST KÜHN, byrå, Lysberg Hansen & Therp, Danmark 1940-50-tal, jakaranda, inredning och lådor av björk, målade lådfronter med dragringar av mässing, uppfällbar skiva med spegel, inredning med förvaringsfack, höjd 108, 45 x 80 cm, en lådfront och inredning med slitage
130
2017-11-09