Evert Lundquist, London

Evert Lundquist, London
Evert Lundquist, London
Evert Lundquist, London
Evert Lundquist, London
Evert Lundquist, London
Evert Lundquist, London

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
London
Signerad och betitlad på baksidan Evert Lundquist. Olja på duk, 54 x 82 cm.

480

2017-11-10