Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
EVERT LUNDQUIST
1904-1994
London
Signerad och betitlad på baksidan Evert Lundquist. Olja på duk, 54 x 82 cm.
480
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här