Evert Lundquist, Vita muren

Evert Lundquist, Vita muren
Evert Lundquist, Vita muren
Evert Lundquist, Vita muren
Evert Lundquist, Vita muren
Evert Lundquist, Vita muren
Evert Lundquist, Vita muren

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

EVERT LUNDQUIST
1904-1994
Vita muren
Signerad på baksidan Evert Lundquist. Olja på duk, 22 x 20 cm.

489

2017-11-10