Folke Andreasson, Blomsterstilleben

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

FOLKE ANDREASSON
1902-1948
Blomsterstilleben
Signerad Folke Andreasson. Olja på pannå, 64 x 48,5 cm.

508

2017-11-10