Francisco Borès, Composition

Francisco Borès, Composition
Francisco Borès, Composition
Francisco Borès, Composition
Francisco Borès, Composition
Francisco Borès, Composition
Francisco Borès, Composition
Francisco Borès, Composition
Francisco Borès, Composition

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

FRANCISCO BORÈS
Spanien 1898-1972
Composition
Signerad och daterad Borès 42. Pastell på papper, 32,5 x 25 cm.

PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm

545

2017-11-10