Fritz Hansen, fåtöljer,1 par, modell 1582, Danmark

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

70 000-90 000 SEK

FRITZ HANSEN, fåtöljer, 1 par, "1582", Danmark 1940-tal, stoppad klädsel i långhårigt vitt fårskinn, ben i betsad ek, stämplade FH samt handskriven pappersetikett, höjd 100 cm, omklädda, renoverade

133

2017-11-09