Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
20 000-30 000 SEK
GEORG PAULI
1855-1935
Jaktens gudinna Diana
Signerad G Pauli. Olja på duk, 92,5 x 83 cm.
PROVENIENS
Villa Pauli, Djursholm
492
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här