Georg Pauli, Modell på klippa

Georg Pauli, Modell på klippa
Georg Pauli, Modell på klippa
Georg Pauli, Modell på klippa
Georg Pauli, Modell på klippa
Georg Pauli, Modell på klippa
Georg Pauli, Modell på klippa
Georg Pauli, Modell på klippa
Georg Pauli, Modell på klippa

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GEORG PAULI
1855-1935
Modell på klippa
Signerad och daterad GP 1911 och på baksidan G Pauli 1911-1916. Olja på duk, 81,5 x 65,5 cm.

514

2017-11-10