Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
GEORG PAULI
1855-1935
Modell på klippa
Signerad och daterad GP 1911 och på baksidan G Pauli 1911-1916. Olja på duk, 81,5 x 65,5 cm.
514
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här