Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
GIANNI BERTINI
Italien 1922-2010
Les horreurs de Crissa
Signerad G bertini. Olja på duk, 73 x 92 cm.
Daterad på baksidan 1957 samt betitlad och märkt VIII-L-L7
533
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här