Gianni Bertini, Les horreurs de Crissa

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GIANNI BERTINI
Italien 1922-2010
Les horreurs de Crissa
Signerad G bertini. Olja på duk, 73 x 92 cm.
Daterad på baksidan 1957 samt betitlad och märkt VIII-L-L7

533

2017-11-10