Gunnar Löberg, Kvinnoporträtt

Gunnar Löberg, Kvinnoporträtt
Gunnar Löberg, Kvinnoporträtt
Gunnar Löberg, Kvinnoporträtt
Gunnar Löberg, Kvinnoporträtt
Gunnar Löberg, Kvinnoporträtt
Gunnar Löberg, Kvinnoporträtt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GUNNAR LÖBERG
1893-1950
Kvinnoporträtt
Signerad och daterad G Löberg 1939. Olja på duk, 49,5 x 41 cm.

503

2017-11-10