Hans Agne Jakobsson, blomlådor, 1 par

Klubbat för:

9000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, blomlådor, 1 par, Markaryd 1950-tal, järn och mässing med insatser i plåt, en etikettmärkt HANS-AGNE JAKOBSSON AB, MARKARYD MADE IN SWEDEN M129/A, höjd 27,5, 35 x 35, något anlupna, smärre bucklor

129

2017-11-09