Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
HANS BERGSTRÖM, golvlampor, 1 par, Ateljé Lyktan, 1950-tal, mässing, ben lindade i cognacsfärgat skinn, höjd 144 cm, mässingen med visst slitage, nytt skinn, sekundära vita skärmar
102
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här