Hans Bergström, golvlampor, 1 par, Ateljé Lyktan

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

HANS BERGSTRÖM, golvlampor, 1 par, Ateljé Lyktan, 1950-tal, mässing, ben lindade i cognacsfärgat skinn, höjd 144 cm, mässingen med visst slitage, nytt skinn, sekundära vita skärmar

102

2017-11-09