Hans J. Wegner, "CH-30", stolar 10 st., Danmark
Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
HANS J. WEGNER, "CH 30", stolar, 10 st., Danmark, ek och teak, sitsar klädda i brunt skinn, fyra brännmärkta DESIGNER HANS J. WEGNER MADE IN DENMARK BY CARL HANSEN & SØN ODENSE DENMARK, en etikettmärkt CARL HANSEN & SON, två etikettmärkta L. CHR: LARSEN & SØN samt DESIGNER HANS J.WEGNER, höjd 75 cm, smärre repor, slitage, omklädda
137
2017-11-09