Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
HILDING LINNQVIST
1891-1984
Vy från konstnärens ateljé på Bastugatan på Söders höjder mot Riddarfjärden
Monogramsignerad HL. Olja på pannå, 55 x 45 cm.
486
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här