Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
HJALMAR JACKSON, byrå, mahogny, 1940-50-tal, röd läderklädd uppfällbar skiva, inredning med spegel och fack, draghandtag av mässing, brännmärkt HJ.J., höjd 119, 46 x 100 cm, smärre slitage
93
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här