Hjalmar Jackson, byrå

Hjalmar Jackson, byrå
Hjalmar Jackson, byrå
Hjalmar Jackson, byrå
Hjalmar Jackson, byrå
Hjalmar Jackson, byrå
Hjalmar Jackson, byrå
Hjalmar Jackson, byrå
Hjalmar Jackson, byrå
Hjalmar Jackson, byrå
Hjalmar Jackson, byrå
Hjalmar Jackson, byrå
Hjalmar Jackson, byrå

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

HJALMAR JACKSON, byrå, mahogny, 1940-50-tal, röd läderklädd uppfällbar skiva, inredning med spegel och fack, draghandtag av mässing, brännmärkt HJ.J., höjd 119, 46 x 100 cm, smärre slitage

93

2017-11-09