Hjalmar Jackson, sektetär, 1940-tal

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

HJALMAR JACKSON, sekretär, 1940-tal, mahogny med inre lådfronter och skrivskiva fanerade i almrot, knoppar av ben, brännmärkt HjJ (Hjalmar Jackson), höjd 101, 80 x 39 cm, nycklar medföljer

92

2017-11-09