Inge Schiöler, Holmen grå

Inge Schiöler, Holmen grå
Inge Schiöler, Holmen grå
Inge Schiöler, Holmen grå
Inge Schiöler, Holmen grå
Inge Schiöler, Holmen grå
Inge Schiöler, Holmen grå
Inge Schiöler, Holmen grå
Inge Schiöler, Holmen grå

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Holmen grå
Signerad Inge Schiöler. Olja på duk, 30 x 33 cm.

443

2017-11-10