Klubbat för:
300000 SEK
Utropspris
200 000-250 000 SEK
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Kilesund, Sydkoster
Signerad Inge Schiöler. Olja på duk, 37 x 50 cm.
.
PROVENIENS
Bruun Rasmussen, Stockholm, höstauktion 1994
436
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här