Inge Schiöler, Marholmslagunen

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Marholmslagunen
Signerad och daterad Inge Schiöler 1960. Olja på duk, 33,5 x 41,5 cm.
Gunnar Hjorthén nr 793

510

2017-11-10