Inge Schiöler, Tulpaner

Inge Schiöler, Tulpaner
Inge Schiöler, Tulpaner
Inge Schiöler, Tulpaner
Inge Schiöler, Tulpaner
Inge Schiöler, Tulpaner
Inge Schiöler, Tulpaner
Inge Schiöler, Tulpaner
Inge Schiöler, Tulpaner

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

20 000-30 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Tulpaner
Signerad Inge Schiöler. Olja på duk fäst på pannå, 34,5 x 29,5 cm

PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm
Fållans/Follans Gård, Trångsund

472

2017-11-10