Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
20 000-30 000 SEK
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Tulpaner
Signerad Inge Schiöler. Olja på duk fäst på pannå, 34,5 x 29,5 cm
PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm
Fållans/Follans Gård, Trångsund
472
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här