Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-20 000 SEK
INGEMAR THILLMARK, "Läckö", soffa, OPE möbler, 1960-tal, stomme av betsad och lackerad bok, klädsel i ljusbrunt skinn, bredd 137, höjd 72 cm, smärre slitage
154
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här