Irma Kronlund, matta, KLH

Irma Kronlund, matta, KLH
Irma Kronlund, matta, KLH
Irma Kronlund, matta, KLH
Irma Kronlund, matta, KLH
Irma Kronlund, matta, KLH
Irma Kronlund, matta, KLH
Irma Kronlund, matta, KLH
Irma Kronlund, matta, KLH
Irma Kronlund, matta, KLH
Irma Kronlund, matta, KLH
Irma Kronlund, matta, KLH
Irma Kronlund, matta, KLH
Irma Kronlund, matta, KLH
Irma Kronlund, matta, KLH

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

IRMA KRONLUND, matta, Kristianstads Läns Hemslöjd, rölakan, signerad KLH IK, 251 x 146 cm, smärre slitage, saknar fransar

228

2017-11-09