Isaac Grünewald, Komposition med växter

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Komposition med växter
Signerad Grünewald. Akvarell och gouache på papper, 50 x 65 cm.

PROVENIENS
Fållans/Follans Gård, Trångsund

438

2017-11-10