Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Kvinna på bänk
Signerad Grünewald. Akvarell på papper, 46 x 30 cm.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, hösten 1989, katalognr 166
UTSTÄLLD
Venedigbiennalen XXIII, 1942, katalognr 240
415
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här