Klubbat för:
270000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Stilleben med blommor och frukter på bord
Signerad Grünewald. Olja på pannå, 73 x 60 cm.
PROVENIENS
Fållans/Follans Gård, Trångsund
406
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här