Klubbat för:
85000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Stockholmsutsikt
Signerad Grünewald. Olja på duk, 41 x 33 cm.
PROVENIENS
Marie Fearnleys samling, Oslo
403
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här