Isaac Grünewald, Utsikt över Cassis

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Utsikt över Cassis
Signerad och daterad Isaac G. 1911. Olja på pannå, 19 x 24 cm.
Stämpelintygad på baksidan av Rakel Grünewald

490

2017-11-10