Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Utsikt över Cassis
Signerad och daterad Isaac G. 1911. Olja på pannå, 19 x 24 cm.
Stämpelintygad på baksidan av Rakel Grünewald
490
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här