Isaac Grünewald, Vy mot Stadshuset

Klubbat för:

130000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Vy mot Stadshuset och Riddarholmen
Signerad Grünewald. Olja på duk fäst på pannå, 45,5 x 38 cm.

PROVENIENS
Fållans/Follans Gård, Trångsund

498

2017-11-10