Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JAN WOLKERS
Nederländerna 1925-2007
Untitled
Signerad och daterad Jan Wolkers 1978. Bemålad trärelief, 42 x 42 cm.
542
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här