Jan Wolkers, Untitled

Jan Wolkers, Untitled
Jan Wolkers, Untitled
Jan Wolkers, Untitled
Jan Wolkers, Untitled
Jan Wolkers, Untitled
Jan Wolkers, Untitled

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JAN WOLKERS
Nederländerna 1925-2007
Untitled
Signerad och daterad Jan Wolkers 1978. Bemålad trärelief, 42 x 42 cm.

542

2017-11-10