Jean Hélion, Komposition

Jean Hélion, Komposition
Jean Hélion, Komposition
Jean Hélion, Komposition
Jean Hélion, Komposition
Jean Hélion, Komposition
Jean Hélion, Komposition
Jean Hélion, Komposition
Jean Hélion, Komposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JEAN HÉLION
Frankrike 1904-1987
Komposition
Signerad och daterad Hélion Paris -33. Akvarell på papper, 19 x 27 cm.
.
Fotocertifikat av Mme Jacqueline Hélion, daterat 7 oktober 2017, medföljer

526

2017-11-10