Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JEAN HÉLION
Frankrike 1904-1987
Komposition
Signerad och daterad Hélion Paris -33. Akvarell på papper, 19 x 27 cm.
.
Fotocertifikat av Mme Jacqueline Hélion, daterat 7 oktober 2017, medföljer
526
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här